ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE CZĘSTOCHOWA

KANCELARIA LEX SPECIALIS

O NAS:

Kancelaria Lex Specialis oferuje pomoc i wsparcie, w celu dochodzenia sprawiedliwego odszkodowania w mieście Częstochowa.  Działamy również w obrębie Śląska i miejscowościach: Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom. Pomożemy Ci w odszkodowaniach spowodowanych: wypadkiem samochodowym, rowerowym, w komunikacji miejskiej, w wyniku potrącenia itp.Chętnie dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Nasz zespół prawników i adwokatów skutecznie zajmie się odszkodowaniem za zdarzenie sprzed lat lub wywalczy dopłatę za zaniżone odszkodowania komunikacyjne. Mogą Państwo spodziewać się, że nasza usługa będzie terminowa, wydajna, kompleksowa i praworządna. Z całą pewnością adwokat oraz prawnik, który podejmie się usługi prawnej, pomoże Państwu w sposób entuzjastyczny i zaangażowany.

Prowadzimy dochodzenie odszkodowania w imieniu osób poszkodowanych w różnych wypadkach, a także w imieniu ich rodzin. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania obejmuje między innymi żądanie zapłaty za odszkodowania komunikacyjne za: zadane krzywdy fizyczne oraz psychiczne, wymaganie zwrotu poniesionych rachunków opieki, leczenia i pomocy medycznej, żądanie zapłaty renty, wymaganie oddania poniesionych kosztów transportu i żądanie rekompensaty odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie. Sprawy roszczeniowe prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym, w tym w procesie upadłościowym przed ubezpieczycielem, jak również w postępowaniu sądowym.

odszkodowania komunikacyjne Warszawa

SKUTECZNIE DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom, Śląsk, Częstochowa

POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

WSPÓŁPRACA:

Każdy adwokat oraz prawnik, z którym działamy to persona kompetentna oraz przygotowana, aby poprowadzić Państwa sprawę do najlepszego oraz sprawiedliwego rozwiązania. ierunek zawodowy, jaki wybrała Kancelaria Lex Specialis z miasta Częstochowa, to obsługa i pomoc prawna i dochodzenie odszkodowania na rzecz osób indywidualnych, firm i Klientów instytucjonalnych.

Kancelaria Prawna Lex Sepcialis chce służyć swoim Klientom w reprezentowaniu przed sądem, czy też w rozmowach, negocjacjach i mediacjach. Nasza specjalizacja to odszkodowania powypadkowe w miejscowościach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom i innych na Śląsku. Istotne jest dla nas wygrywanie spraw i uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania. Jednakowoż działamy roztropnie i etycznie, żeby postępowanie sądowe skutkowało źle na zdrowiu fizycznym, psychicznym, a także sumieniu.

KANCELARIA LEX SPECIALIS

OFERTA:

odszkodowania komunikacyjne ikona

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

sprawy o zapłatę

SPRAWY O ZAPŁATĘ

odszkodowanie medyczne

ODSZKODOWANIA MEDYCZNE

odszkodowanie za szkody majatkowe

ODSZKODOWANIE ZA SZKODY MAJĄTKOWE

odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY

odszkodowanie powypadkowe

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

JAK DZIAŁAMY?

PROCES:

1
KONTAKT
2
ANALIZA SPRAWY
3
KALKULACJA ROSZCZEŃ
4
KROKI PRAWNE

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE FAQ

Jakie odszkodowania komunikacyjne obsługuje kancelaria?

Kancelaria Lex Specialis obsługuje odszkodowania komunikacyjne za wypadek samochodowy, motocyklowy, w komunikacji zbiorowej, odszkodowanie dla pasażera, za potrącenie, rowerzysty, psa itd.

W jakich miejscowościach działa Kancelaria Prawna?

Obsługujemy cały Śląsk, a szczególnie miasta: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom.

Jak przebiega proces dochodzenia odszkodowania komunikacyjnego?

Najpierw musimy nawiązać kontakt (telefoniczny, mejlowy lub spotkanie na żywo), w trakcie którego zapoznamy się ze sprawą i dokonamy jej wstępnej analizy. Później zweryfikujemy i przeanalizujemy dokumenty, a następnie przedstawimy możliwe rozwiązania. Przeprowadzimy kalkulację roszczeń i podpiszemy umowę. W następstwie podejmiemy czynności względem ubezpieczyciela.

Czy można dochodzić odszkodowania za sprawę sprzed lat?

Jak najbardziej! W niektórych przypadkach można dochodzić odszkodowania komunkacyjne lub ich zawyżenia nawet względem spraw sprzed 20 lat.


5/5 – (2 votes)