ODSZKODOWANIA MEDYCZNE CZĘSTOCHOWA

KANCELARIA LEX SPECIALIS

O NAS:

Kancelaria Lex Specialis świadczy pomoc i obsługę prawną, a także wsparcie w celu dochodzenia wysokiego odszkodowania. Jako kancelaria, działamy po pierwsze w regionie Śląska oraz miastach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom. Pomożemy Ci w kwestiach związanych z prawem karnym, gospodarczym, własności intelektualnej, ubezpieczeniowym itd. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Nasz zespół prawników i adwokatów jest w stanie doradzić Ci w sprawach spadkowych, rozwodowych, problemach z podwykonawcą, Klientem, dotyczących prawa pracy, odszkodowania i innych. Mogą Państwo oczekiwać, że nasza pomoc prawna będzie terminowa, wydajna, kompleksowa i praworządna. Z pewnością adwokat oraz prawnik, który podejmie się doradztwa, pomoże Państwu w sposób entuzjastyczny i zaangażowany.

Przeprowadzamy dochodzenie odszkodowania z ramienia osób poszkodowanych w różnych wypadkach i w imieniu rodzin osób poszkodowanych. Dochodzenie odszkodowania obejmuje m.in. żądanie zapłaty zadośćuczynienia za: zadane cierpienia cielesne oraz psychiczne, wymaganie oddania poniesionych kosztów opieki, kuracji i pomocy medycznej, wymaganie zapłaty renty, żądanie zwrotu poniesionych kosztów dojazdów, a także wymaganie oddania odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie. Sprawy odszkodowawcze przeprowadzane są zarówno w fazie przedsądowej, w tym w procesie likwidacyjnym przed ubezpieczycielem, jak również w przewodzie sądowym.

pomoc prawna Częstochowa

SKUTECZNIE DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom, Śląsk, Częstochowa

POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

WSPÓŁPRACA:

Pojedynczy adwokat oraz prawnik, z którym współpracujemy to osoba kompetentna i doświadczona, aby poprowadzić Państwa sprawę do najkorzystniejszego i satysfakcjonującego końca. Cel zawodowy, jaki wybrała Kancelaria Lex Specialis z miasta Częstochowa, to obsługa i pomoc prawna i dochodzenie odszkodowania na rzecz Klientów prywatnych, firm oraz Klientów instytucjonalnych.

Kancelaria Prawna Lex Sepcialis pragnie służyć Państwu w reprezentowaniu przed sądem, jak i w rozmowach, negocjacjach i mediacjach. Pomagamy w sprawach dotyczących błędnej diagnozy, źle obranej terapii, czy też zaniedbania  ze strony lekarzy. Specjalizacja kancelarii to odszkodowania medyczne w miastach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom i innych na Śląsku. Ważne jest dla nas wygrywanie spraw i zdobycie najlepszego odszkodowania. Nie mniej jednak pracujemy roztropnie i etycznie, żeby postępowanie sądowe nie odbiło się źle na zdrowiu fizycznym, psychicznym i sumieniu.

Zobacz także: kancelaria prawna Częstochowa

ODSZKODOWANIA

OFERTA:

odszkodowanie medyczne

ODSZKODOWANIA MEDYCZNE

sprawy o zapłatę

SPRAWY O ZAPŁATĘ

odszkodowanie powypadkowe

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

odszkodowanie za szkody majatkowe

ODSZKODOWANIE ZA SZKODY MAJĄTKOWE

odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY

odszkodowania komunikacyjne ikona

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

JAK DZIAŁAMY?

PROCES:

1
KONTAKT
2
ANALIZA SPRAWY
3
KALKULACJA ROSZCZEŃ
4
KROKI PRAWNE

ODSZKODOWANIA MEDYCZNE FAQ

Jakie odszkodowania medyczne obsługuje kancelaria?

Kancelaria Lex Specialis obsługuje odszkodowania za błędy medyczne: diagnostyczne, terapeutyczne, wykonawcze oraz organizacyjne.

W jakich miejscowościach działa Kancelaria Prawna?

Obsługujemy cały Śląsk, a szczególnie miasta: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom.

Jak przebiega proces dochodzenia odszkodowania za błędy medyczne?

Najpierw musimy nawiązać kontakt (telefoniczny, mejlowy lub spotkanie na żywo), w trakcie którego zapoznamy się ze sprawą i dokonamy jej wstępnej analizy. Później zweryfikujemy i przeanalizujemy dokumenty, a następnie przedstawimy możliwe rozwiązania. Przeprowadzimy kalkulację roszczeń i podpiszemy umowę. W następstwie podejmiemy czynności względem ubezpieczyciela.

Czy można dochodzić odszkodowania za sprawę sprzed lat?

Jak najbardziej! W niektórych przypadkach można dochodzić odszkodowania za błędy medyczne lub ich zawyżenia nawet względem spraw sprzed 20 lat.


5/5 – (2 votes)