ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE CZĘSTOCHOWA

KANCELARIA LEX SPECIALIS

O NAS:

Kancelaria Lex Specialis oferuje pomoc i dochodzenie, aby uzyskać wysokie odszkodowania powypadkowe w mieście Częstochowa.  Działamy również w obrębie Śląska i miejscowościach: Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom. Pomożemy Ci w odszkodowaniach spowodowanych: wypadkiem w pracy, aquaparku, stoku narciarskim, w szkole, parku rozrywki, upadku na chodniku itp. Z entuzjazmem dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Nasz zespół prawników i adwokatów skutecznie zajmie się odszkodowaniem za zdarzenie sprzed lat lub wywalczy dopłatę za zaniżone odszkodowania powypadkowe. Mogą Państwo oczekiwać, że nasza pomoc prawna będzie szybka, wydajna, kompleksowa i praworządna. Z całą pewnością adwokat, a także prawnik, który podejmie się doradztwa, pomoże Państwu w sposób entuzjastyczny i zaangażowany.

Przeprowadzamy dochodzenie roszczeń z ramienia osób pokrzywdzonych w różnych wypadkach oraz w imieniu ich rodzin. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania obejmuje między innymi żądanie uiszczenia za odszkodowania powypadkowe za: doznane cierpienia cielesne oraz psychiczne, wymaganie oddania poniesionych rachunków opieki, leczenia i pomocy medycznej, wymaganie zapłaty renty, wymaganie zwrotu poniesionych kosztów transportu i wymaganie oddania odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie. Sprawy odszkodowawcze realizowane są zarówno na etapie przed sądowym, także w procesie upadłościowym przed ubezpieczycielem, jak i w procesie sądowym.

odszkodowania powypadkowe Częstochowa

SKUTECZNIE DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom, Śląsk, Częstochowa

POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

WSPÓŁPRACA:

Każdy adwokat, a także prawnik, z którym współpracujemy to osoba kompetentna oraz doświadczona, aby przeprowadzić Państwa sprawę do najlepszego oraz satysfakcjonującego końca. Kierunek zawodowy, jaki obrała Kancelaria Lex Specialis z miasta Częstochowa, to obsługa i pomoc prawna i dochodzenie odszkodowania na rzecz osób indywidualnych, firm, a także instytucji.

Kancelaria Prawna Lex Sepcialis chce służyć Państwu w reprezentowaniu przed sądami, jak również w rozmowach, negocjacjach i mediacjach. Nasza specjalizacja to odszkodowania powypadkowe w miejscowościach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom i innych na Śląsku. Istotne jest dla nas zwyciężenie spraw i uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania. Nie mniej jednak pracujemy roztropnie i etycznie, aby postępowanie sądowe skutkowało negatywnie na zdrowiu fizycznym, psychicznym, a także sumieniu. Realizowana obsługa i pomoc prawna tyczy się zarówno ciągłych, jak również jednorazowych działań. W kompetencjach kancelarii prawnej i odszkodowawczej Lex Specialis jest również cały zakres segmentów prawa: prawo pracy, nieruchomości, budowlane, gospodarcze, pracy, karne, cywilne itd.

Zobacz także: obsługa prawna Częstochowa

ODSZKODOWANIA

OFERTA:

odszkodowanie powypadkowe

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

sprawy o zapłatę

SPRAWY O ZAPŁATĘ

odszkodowania komunikacyjne ikona

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

odszkodowanie za szkody majatkowe

ODSZKODOWANIE ZA SZKODY MAJĄTKOWE

odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY

odszkodowanie medyczne

ODSZKODOWANIA MEDYCZNE

JAK DZIAŁAMY?

PROCES:

1
KONTAKT
2
ANALIZA SPRAWY
3
KALKULACJA ROSZCZEŃ
4
KROKI PRAWNE

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE FAQ

Jakie odszkodowania powypadkowe obsługuje kancelaria?

Kancelaria Lex Specialis obsługuje odszkodowania powypadkowe za wypadek w pracy, aquaparku, stoku narciarskim, w szkole, parku rozrywki, za upadek na chodniku i inne.

W jakich miejscowościach działa Kancelaria Prawna?

Obsługujemy cały Śląsk, a szczególnie miasta: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom.

Jak przebiega proces dochodzenia odszkodowania po wypadku?

Najpierw musimy nawiązać kontakt (telefoniczny, mejlowy lub spotkanie na żywo), w trakcie którego zapoznamy się ze sprawą i dokonamy jej wstępnej analizy. Później zweryfikujemy i przeanalizujemy dokumenty, a następnie przedstawimy możliwe rozwiązania. Przeprowadzimy kalkulację roszczeń i podpiszemy umowę. W następstwie podejmiemy czynności względem ubezpieczyciela.

Czy można dochodzić odszkodowania za sprawę sprzed lat?

Jak najbardziej! W niektórych przypadkach można dochodzić odszkodowania powypadkowe lub ich zawyżenia nawet względem spraw sprzed 20 lat.


5/5 – (2 votes)