ODSZKODOWANIA CZĘSTOCHOWA

KANCELARIA LEX SPECIALIS

O NAS:

Kancelaria Lex Specialis świadczy pomoc, w celu zdobycia wysokiego odszkodowania w mieście Częstochowa.  Działamy również w obrębie Śląska i miejscowościach: Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom. Pomożemy Ci w odszkodowaniach powypadkowych, medycznych, komunikacyjnych, za szkodę majątkową, za śmierć bliskiej osoby i innych.  Z entuzjazmem dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Nasz zespół prawników i adwokatów skutecznie zajmie się odszkodowaniem za zdarzenie sprzed lat lub wywalczy dopłatę za zaniżone odszkodowania. Mogą Państwo oczekiwać, że nasza pomoc prawna będzie szybka, efektywna, pełna i praworządna. Z całą pewnością adwokat i prawnik, który podejmie się doradztwa, pomoże Państwu w sposób energiczny i zaangażowany.

Realizujemy dochodzenie odszkodowań w imieniu osób poszkodowanych w różnych wypadkach, a także w imieniu ich bliskich. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania obejmuje między innymi żądanie uiszczenia zadośćuczynienia za: zadane krzywdy fizyczne, a także psychiczne, wymaganie rekompensaty poniesionych rachunków opieki, kuracji oraz pomocy medycznej, żądanie zapłaty renty, żądanie rekompensaty poniesionych kosztów dojazdów i żądanie rekompensaty odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie. Sprawy roszczeniowe realizowane są zarówno na etapie przed sądowym, także w procesie likwidacyjnym przed ubezpieczycielem, jak również w przewodzie sądowym.

odszkodowania Częstochowa

SKUTECZNIE DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom, Śląsk, Częstochowa

POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

WSPÓŁPRACA:

Każdy adwokat oraz prawnik, z którym realizujemy działalność to osoba kompetentna oraz przygotowana, aby poprowadzić Państwa sprawę do najkorzystniejszego i satysfakcjonującego końca. el zawodowy, który wybrała Kancelaria Lex Specialis z miasta Częstochowa, to obsługa i pomoc prawna i dochodzenie odszkodowania na rzecz Klientów prywatnych, przedsiębiorców, a także Klientów instytucjonalnych.

Kancelaria Prawna Lex Sepcialis pragnie służyć obsługiwanym podmiotom w reprezentowaniu przed sądami, czy też w rozmowach, negocjacjach i mediacjach. Nasza specjalizacja to odszkodowania w miastach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom i innych na Śląsku. Bardzo ważne jest dla nas wygrywanie spraw i zdobycie sprawiedliwego odszkodowania. Jednakże pracujemy roztropnie i etycznie, żeby postępowanie sądowe skutkowało źle na zdrowiu fizycznym, psychicznym, a także sumieniu.

Zobacz także: pomoc prawna Częstochowa

ODSZKODOWANIA

OFERTA:

sprawy o zapłatę

SPRAWY O ZAPŁATĘ

odszkodowania komunikacyjne ikona

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

odszkodowanie medyczne

ODSZKODOWANIA MEDYCZNE

odszkodowanie za szkody majatkowe

ODSZKODOWANIE ZA SZKODY MAJĄTKOWE

odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY

odszkodowanie powypadkowe

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

PROCES:

1
KONTAKT
2
ANALIZA SPRAWY
3
KALKULACJA ROSZCZEŃ
4
NEGOCJACJA I WYPŁATA

ODSZKODOWANIA FAQ

Jakie odszkodowania obsługuje kancelaria?

Kancelaria Lex Specialis obsługuje odszkodowania powypadkowe komunikacyjne, medyczne, za szkody majątkowe, za śmierć bliskiej osoby i inne.

W jakich miejscowościach działa Kancelaria Prawna?

Obsługujemy cały Śląsk, a szczególnie miasta: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom.

Jak przebiega proces dochodzenia odszkodowania?

Najpierw musimy nawiązać kontakt (telefoniczny, mejlowy lub spotkanie na żywo), w trakcie którego zapoznamy się ze sprawą i dokonamy jej wstępnej analizy. Później zweryfikujemy i przeanalizujemy dokumenty, a następnie przedstawimy możliwe rozwiązania. Przeprowadzimy kalkulację roszczeń i podpiszemy umowę. W następstwie podejmiemy czynności względem ubezpieczyciela.

Czy można dochodzić odszkodowania za sprawę sprzed lat?

Jak najbardziej! W niektórych przypadkach można dochodzić odszkodowania lub ich zawyżenia nawet względem spraw sprzed 20 lat.


5/5 – (2 votes)