POMOC PRAWNA CZĘSTOCHOWA

KANCELARIA LEX SPECIALIS

O NAS:

Kancelaria Lex Specialis świadczy pomoc i obsługę prawną, a także wsparcie w celu dochodzenia wysokiego odszkodowania. Jako kancelaria, działamy po pierwsze w regionie Śląska oraz miastach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom. Pomożemy Ci w kwestiach związanych z prawem karnym, gospodarczym, własności intelektualnej, ubezpieczeniowym itd. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Nasz zespół prawników i adwokatów jest w stanie doradzić Ci w sprawach spadkowych, rozwodowych, problemach z podwykonawcą, Klientem, dotyczących prawa pracy, odszkodowania i innych. Mogą Państwo oczekiwać, że nasza pomoc prawna będzie terminowa, wydajna, kompleksowa i praworządna. Z pewnością adwokat oraz prawnik, który podejmie się doradztwa, pomoże Państwu w sposób entuzjastyczny i zaangażowany.

Przeprowadzamy dochodzenie odszkodowania z ramienia osób poszkodowanych w różnych wypadkach i w imieniu rodzin osób poszkodowanych. Dochodzenie odszkodowania obejmuje m.in. żądanie zapłaty zadośćuczynienia za: zadane cierpienia cielesne oraz psychiczne, wymaganie oddania poniesionych kosztów opieki, kuracji i pomocy medycznej, wymaganie zapłaty renty, żądanie zwrotu poniesionych kosztów dojazdów, a także wymaganie oddania odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie. Sprawy odszkodowawcze przeprowadzane są zarówno w fazie przedsądowej, w tym w procesie likwidacyjnym przed ubezpieczycielem, jak również w przewodzie sądowym.

pomoc prawna Częstochowa

POTRZEBNY CI PRAWNIK?

Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom, Śląsk, Częstochowa

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

WSPÓŁPRACA:

Każdy adwokat oraz prawnik, z którym współpracujemy to osoba wykwalifikowana i doświadczona, aby poprowadzić Państwa sprawę do najkorzystniejszego oraz sprawiedliwego rozwiązania. Kierunek zawodowy, jaki wybrała Kancelaria Lex Specialis z miasta Częstochowa, to obsługa i pomoc prawna i dochodzenie odszkodowania na rzecz osób indywidualnych, organizacji, a także Klientów instytucjonalnych.

Kancelaria Prawna Lex Sepcialis jest po to, aby służyć swoim Klientom w reprezentowaniu przed sądem, jak również w rozmowach, negocjacjach i mediacjach. Pomagamy w sprawach karnych, rozwodowych, gospodarczych, spadkowych z zakresu prawa pracy i innych. Naszą specjalizacją są odszkodowania w miastach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom i innych na Śląsku. Istotne jest dla nas wygrywanie spraw i zdobycie najlepszego odszkodowania. Jednakowoż pracujemy rozsądnie i etycznie, aby postępowanie sądowe skutkowało negatywnie na zdrowiu fizycznym, psychicznym i sumieniu.

Zobacz także: odszkodowania Częstochowa

POMOC PRAWNA FAQ

Jakiej pomocy prawnej udziela Kancelaria?

Kancelaria Lex Specialis udziela pomocy prawnej na fundamencie aktualnych przepisów prawa, a w drugiej kolejności doświadczenia i rozsądku. Pomagamy zrozumieć treść dokumentów, sytuację prawną, w wystosowaniu pism itp.

W jakich miejscowościach działa Kancelaria Prawna?

Obsługujemy cały Śląsk, a szczególnie miasta: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom.

Jakich gałęzi prawa dotyczy oferowna pomoc prawna?

Pomoc prawna dotyczy segmentów takich jak: prawo gospodarcze, nieruchomości, budowlane, spadkowe, rozwodowe, administracyjne, karne, praw autorskich, spółek handlowych i innych.

Kto świadczy pomoc prawną w Kancelarii?

Pomocy prawnej udziela doświadczony adwokat, prawnik lub radca prawny.


5/5 – (2 votes)