PRAWO AUTORSKIE CZĘSTOCHOWA

KANCELARIA LEX SPECIALIS

O NAS:

Kancelaria Lex Specialis wykonuję pomoc i obsługę prawną, jak i wsparcie w celu ochrony własności intelektualnej i praw autorskich. Jako kancelaria, działamy głównie w regionie Śląska i miejscowościach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom. Pomożemy Ci w kwestiach związanych z prawem karnym, gospodarczym, własności intelektualnej, ubezpieczeniowym itp. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, jak również doświadczeniem. Współpracujący z nami zespół prawników oraz adwokatów może pomóc Ci w sprawach alimentacyjnych, rozwodowych, problemach z kontrahentem, Klientem, dotyczących prawa pracy, odszkodowania i innych. Mogą Państwo oczekiwać, że nasza obsługa prawna będzie terminowa, wydajna, pełna i praworządna. Natomiast adwokat i prawnik, który podejmie się doradztwa, pomoże Państwu w sposób entuzjastyczny i zaangażowany.

Przeprowadzamy dochodzenie roszczeń z ramienia osób poszkodowanych w różnych wypadkach, a także w imieniu ich bliskich. Dochodzenie odszkodowania obejmuje między innymi roszczenie zapłaty odszkodowania za: zadane krzywdy cielesne, a także psychiczne, żądanie rekompensaty poniesionych kosztów opieki, leczenia i pomocy medycznej, wymaganie zapłaty renty, wymaganie zwrotu poniesionych kosztów transportu, a także wymaganie rekompensaty odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie. Sprawy odszkodowawcze prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym, także w procesie likwidacyjnym przed ubezpieczycielem, jak również w procesie sądowym.

prawo autorskie Częstochowa

POTRZEBNY CI PRAWNIK?

Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom, Śląsk, Częstochowa

PROFESJONALNA OBSŁUGA PRAWNA

WSPÓŁPRACA:

Każdy adwokat oraz prawnik, z którym działamy to persona wykwalifikowana oraz doświadczona, aby przeprowadzić Państwa sprawę o prawa autorskie do najkorzystniejszego oraz sprawiedliwego rozwiązania. Kierunek zawodowy, jaki wybrała Kancelaria Lex Specialis z miasta Częstochowa, to obsługa i pomoc prawna i dochodzenie odszkodowania wobec osób indywidualnych, firm oraz instytucji.

Kancelaria Prawna Lex Sepcialis jest po to, aby służyć obsługiwanym podmiotom w reprezentowaniu przed sądem, czy też w rozmowach, negocjacjach i mediacjach. Pomożemy w sprawach karnych, rozwodowych, administracyjnych, upadłościowych z zakresu prawa pracy i innych. Naszą specjalizacją są odszkodowania w miastach: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom i innych na Śląsku. Ważne jest dla nas wygrywanie spraw i zdobycie najlepszego odszkodowania. Nie mniej jednak działamy rozsądnie i etycznie, aby postępowanie sądowe nie odbiło się negatywnie na zdrowiu fizycznym, psychicznym i sumieniu.

Zobacz także: odszkodowania medyczne Częstochowa

PRAWO AUTORSKIE FAQ

Jakiej obsługi prawnej udziela Kancelaria?

Kancelaria Lex Specialis udziela obsługi prawnej na fundamencie aktualnych przepisów prawa, a w drugiej kolejności doświadczenia i rozsądku. Zajmiemy się kompleksową i długoterminową obsługą prawną Twojej firmy, spółki, fundacji, instytucji.

W jakich miejscowościach działa Kancelaria Prawna?

Obsługujemy cały Śląsk, a szczególnie miasta: Częstochowa, Radomsko, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów, Bytom.

Kto świadczy pomoc prawną w zakresie prawa autorskiego w Kancelarii?

Pomoc prawną w sprawach o prawo autorskie i ochronę własności intelektualnej realizuje doświadczony adwokat, prawnik lub radca prawny.


5/5 – (2 votes)